KONST / Litografier / Färglitografi 14632164
nr 1463 2164
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 89/290. Färglitografi. Bladets mått: 28x38cm, yttermått inklusive ram: 45x55cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:12:52
24/4 21:32:26
350 kr
25/4 17:25:40
25 apr